Gönülden Sesler...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gönülden Sesler...

BİR GÖNÜL SAYFASIEn güzel yerinde bitti aşkımız Bir gönül sayfası daha kapandı Ansızın terketti umutlar bizi Bir gönül sayfası daha kapandı İkimiz sevmiştik delicesine Ayırdılar bizi ölürcesine Ölmeden toprağa gömercesine...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sadece okuyun?

2 posters
YazarMesaj
prensess
Hep Çalışkan Üye
Hep Çalışkan Üye
prensess

Kadın Mesaj Sayısı : 147

Sadece okuyun? Empty
MesajKonu: Sadece okuyun?   Sadece okuyun? I_icon_minitimePaz Ara. 14, 2008 11:16 am

Bunları okududugunda kızacaksın bana biliyorum, küseceksin belkide belkide oturup sabaha kadar aglıyacaksın oglunun haline.Kızma anne kızma bana.Sen hep demezmiydin sev oglum sev diye!Sevdim anne cok sevdim yıllarca aradım durdum onu yanlıs insanlar yanlış mekana ve yanlıs yanlıs zamanlarda.Ama hic sevmedim biliyomusun.hic gecirmedim icimden "işte aadıgım insan bu" diye bir an bile düşünmedim bunu.Sonunda buldum hic beklemedigim bir an ve hic beklemedigim bi yerde.Evet dedim işte O ! Yıllarca aradıgım sabırla bekleyip beklemekten hic sıkılmadıgım ugruna herşeyi,mi verecegim bir tek gülüşüne gözümü kırpmadan canımı verebilecegim insan işte O!!

Önceleri güzeldi herşey mutluyum bende cok seviyordum ve seviliyordum üstelik.Cok güzeldi be anne.İcim titrerdi ona bakarken.Cok güzel gözleri vardı Kaybolurdu insan o gözlerin icinde.Bakmaya doyamzdı.Minnacık elleri vardı.Tutmaya korkardım.Dokundugum zaman kırılackmış gibi gelirdi.Cok sıcaktılar anne.Ve dudakları anne Allah şahidimdir öpmeye kıyamazdım yakardı icimi.Küle dönerdi Kalbim her öpüşümde.Kalbi vardı be anne cok temizdi .Hic bir kötülüge yer yoktu icinde Hic bir kçtü onda yasayamazdı.Tanırsın beni anne.Ve bilirsin icimi.Kırmak istemezdim onu hic nasıl kırabilirdim hem ben degilmiydim onu üzen herkesi kendime düşman bilecegime yemin eden ben degilmiydim onun mutlulugu icin elimden gelmeyenleride yapmak icin kendime söz veren.O üzüldügü zaman oturur hüngür hüngür aglardım ben anne.Hatırlatam ne olur erkekler aglamazdı dimi daha dogrusu aglayamazdı.Evet hic görmemiştim babamı aglarken.Yok ben anne Sen yanlış biliyosun oda aglardı kavusamasaydı sana oda aglardı üzseydi seni.Utanmam mı gerkekiyo anne untanmam mı gerekiyo agladıgım icin.Aglıyoum be anne aglıyorum işte.Özledigim zamanda üzdügüm zamanda üzüldügüm zamanda aglıyorum.Napiim be anne sol yanım acıyo.İşte tam şurası Kalbim.dayanılmaz bi acı kaplıyo her yanımı.Ne cok söylemek isterdim biliyomusun gözlerinin icine bakarak seni seviyorum diyebilmeyi ne cook isterdim Oysa....

Ama yapamıyorum sadece yazabiliyorum şimdilik olsun be anne buda güzel buda yeter bana...

Bu arada seviliyorum demiştim ya sadece sevildigimi sanmışım.Kandırmışım kendimi.Benim yanımda diye beni sanmışım herşeyiyle sahiplenmişim istemeden.Yanılmışım be anne benimle olan sadece bedeniymiş kalbini hic getirmemiş yanında.Ne acıdır bilirmisin be anne.Bırak buda benim hatam olsun önemkli degil.Zaten benim sevgim ikimizede yeter.Gözündeki yaşları görür gibiyim.Aglama dememi bekleme agla anne agla oglunun haline.Senden başka kimse halime aglamaz kimse beni anlamaz ki...Üzmek degildi niyetim seni sadce anlatmak istedim...

Peki şimdi mi anne!!Hala cok seviyorum onu o ise benden nefret ediyor sadece seviyorum diye!!!

O mu kim Boşver be anne oda bende kalsın...
Norfuesjack
Admin
Admin
Norfuesjack

Erkek Mesaj Sayısı : 274

Sadece okuyun? Empty
MesajKonu: Geri: Sadece okuyun?   Sadece okuyun? I_icon_minitimePaz Ara. 14, 2008 2:08 pm

Degisik birşey idi, sag olasin...
http://gonulsesi.yetkinforum.com

Sadece okuyun?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 9. sınıf Bu bir Ask Hikayesi Aglicaksiniz sadece dinleyin SLAYT VİDEO....
» EĞER BAŞKA İSTERSENİZ KOYABİLİRİM AMA SADECE AŞK(ROMANTİZM)ONLİNE FİLMLERİ....