Gönülden Sesler...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gönülden Sesler...

BİR GÖNÜL SAYFASIEn güzel yerinde bitti aşkımız Bir gönül sayfası daha kapandı Ansızın terketti umutlar bizi Bir gönül sayfası daha kapandı İkimiz sevmiştik delicesine Ayırdılar bizi ölürcesine Ölmeden toprağa gömercesine...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ya gel yeniden başlangıcım ol. Ya benden git sonum ol !

2 posters
YazarMesaj
Norfuesjack
Admin
Admin
Norfuesjack

Erkek Mesaj Sayısı : 274

Ya gel yeniden başlangıcım ol. Ya benden git sonum ol ! Empty
MesajKonu: Ya gel yeniden başlangıcım ol. Ya benden git sonum ol !   Ya gel yeniden başlangıcım ol. Ya benden git sonum ol ! I_icon_minitimeC.tesi Ara. 13, 2008 3:05 pm

Bugün sana akmak istedi yüreğim. Bilmediğim bir sebepten ötürü gözlerimi güne açtığımdan beri adın aklımda.
Yüreğimin beni götürdüğü yere gidiyorum, gidiyorumda kimseler yok orada.

Kalk diyorum kendime, dön geri. Bırak herşeyi yerli yerinde. Hatta kendini bile... Olmuyor.
[b]Bişeyler tutuyor beni. Rastgele yürümeye başlıyorum sokaklarda. Kimi caddeler ürkek, kimisi sessiz, kimisi kalabalık. Yürümeye devam ediyorum. Birden kendimi bir kalabalığın ortasında buluyorum, her yerde insanlar. Duruyorum, dönüp etrafıma bakındığımda kimsenin gözlerimdeki yaşları farketmediğini görüyorum. Sen olsan farkederdin, silerdin yaşlarımı. Sen tek başına yapabiliyorsunda bunu, bunca insanın neden gücü yetmiyor? Neden bu kalabalık arasındaki bu yanlızlık[ hissi. Neden hayata karşı bu küskünlük neden insanlara karşı olan bu öfkem[/neden hayata bu sitem[,

[center]Devam ediyorum yoluma. Sahilde yürürken buluyorum kendimi. Denizi oyun arkadaşı seçmiş bir çocuğa takılıyor gözlerim ve elindeki taşlara. Yanına gidiyorum çokmu seviyorsun denizi? diye soruyorum. Evet diyor. O zaman neden taşlıyorsun onu? diye sorduğumda anlamamışcasına yüzüme bakıyor. Sahi insanlar hep neden sevdiklerinin canını yakıyor?

Gidiyorum ama nereye gitmeli bu karanlıkta. Yağmurda başlamak üzere.
Nereye kaçmalı?
Derken yağmur başlıyor. Kaçmıyorum. Hani vardır ya bir deyim İliklerine kadar ıslanmak"[diye. Öyle yapıyorum. İliklerime değin ıslanıncaya kadar geziyorum caddelerde. Gözyaşlarım yağmurla yarışırcasına akmaya devam ediyor. Şehri arıyorum cadde cadde. Şehirde seni arıyorum. Duydumki buradan gideli çok olmuş. Neden hala benden gitmiyorsun? Neden şehri terkettiğin gibi beni de terketmiyorsun?[

Karanlıktan korkardım hep. Ben varım korkma derdin. Işığımdın benim.Neden gittin, neden karanlıkta bıraktın beni. Hemde ondan korktugumu bile bile..
Cevap ver artık sorularıma. Susma yeter. Bu kadar sessizliği kaldırmaz bu yürek.

Ya gel yeniden başlangıcım ol. Ya benden git sonum ol...
http://gonulsesi.yetkinforum.com
ELIF
Hep Çalışkan Üye
Hep Çalışkan Üye
ELIF

Kadın Mesaj Sayısı : 129

Ya gel yeniden başlangıcım ol. Ya benden git sonum ol ! Empty
MesajKonu: Geri: Ya gel yeniden başlangıcım ol. Ya benden git sonum ol !   Ya gel yeniden başlangıcım ol. Ya benden git sonum ol ! I_icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 2:33 am

Smile I love you

Ya gel yeniden başlangıcım ol. Ya benden git sonum ol !
1 sayfadaki 1 sayfası