Gönülden Sesler...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gönülden Sesler...

BİR GÖNÜL SAYFASIEn güzel yerinde bitti aşkımız Bir gönül sayfası daha kapandı Ansızın terketti umutlar bizi Bir gönül sayfası daha kapandı İkimiz sevmiştik delicesine Ayırdılar bizi ölürcesine Ölmeden toprağa gömercesine...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor''

2 posters
YazarMesaj
Norfuesjack
Admin
Admin
Norfuesjack

Erkek Mesaj Sayısı : 274

"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Empty
MesajKonu: "Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor''   "Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' I_icon_minitimeC.tesi Ara. 13, 2008 3:09 pm

Tek kanatlı"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Smilevsolgun düşlerimi"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Smilevyüzünde kanayan o kutsal ışıkla aydınlatan sonsuzluk meleğim"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Nokta.
SANA NEYİ ANLATAYIM?
"EVET YANLIZIM"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Nokta.
Sadece bunu söyleyip susmak isterdim"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Nokta.Ebediyyen susmak.
Çünkü canım acıyor"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Nokta
Konuştukça"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Smilevarzuladıkça"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Smilevözledikçe"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Smileven kötüsü yaşadıkça canım acıyor"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Nokta''

Ruhumu yaktıktan sonra şimdi de damarlarımda dolaşan sensizliğin etimi yakan acısını mı?O acıyı uyutsun diye sığındığım"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Smilevama sevgini orada da hep ama hep kaybettiğim soğuk rüyalarımı mı?
Odamın tavanındaki yoksulluğumu ve kimsesizliğimi harç yapıp içine doldurduğum o derin"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Smilevo sonsuz çatlakların altında "Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Smilevsen"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Smilevdiye her gece koynuna girdiğim o zamansız ölümlerimi mi?
Şimdi burada değilsin.
Ama beni duyabiliryorsun"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Smilevbiliyorum.Kapat gözlerini benim için ve dinle n'olur.Çünkü bunu sana ancak bir kez söylemeye cesaretim var.Seni ait olduğun çevre için değil"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Smilevbana ait olman için değil"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Smilevkarşılığında beni sevmeniz için değil"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Nokta.Sadece sen olduğun için sevdiğimi söyleyebilseydim"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Nokta.
Ne zaman sevgine acıksam kendi kalbimi yedim.
Kendi etimi"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Nokta.Aşkımı"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Nokta"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' NoktaRuhumu yedim.
"YÜREĞİMİN EN SAKLI YERİNDE YALNIZCA SENİN ELİN DOLAŞMIŞTI"
Seni yollarca"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Smilevşehirlerce uzağından sevdim.
Seni kelimelerce"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Smilevşiirlerce yakınından sevdim.
Seni"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Smilevdünya üzerinde sanki ilk kez benim için kalemi eline alıp yazdığın mektuplarca sevdim.
Seni umutsuzca"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Smilevbeklentisizce"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Smilevhayallerce sevdim uzağından.
Zamanla kırgınlık kimlik değiştirdi ve vazgeçiş oldu benim için.
Unutmanın en ağırı unutamadan unutmaktır.Seni sonsuza kadar kaybetmek"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Smilevkimlik değiştirdi ve unutmak oldu benim için"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Nokta.
Anlamadın mı artık"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Smilevvarlığım sana acı vermek için değil"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Smilevsadece seni sevebilmek için yaşadım ben"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Nokta.
Hala seninle geçireceğim anların telaşıyla "Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Smilevtüketir gibi yaşıyorum sensiz geçen günlerimi"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Nokta.Seninle geçen zaman bir daha tekrarı mümkün olmayan"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Smilevdoğaçlama bir melodi gibi benim için.
Sanki birlikte yazılmış kaderimizin sayılı dakikalarından an çalıyorum.Öyle birikmişsin ki içimde"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Nokta.
Seni yaşamakla tüketmem"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Smilevseni sıradanlaştırmam mümkün değil.İçime çektikçe çoğalıyorsun sevgili"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Nokta.
"Sevgilim"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Smilevbeni bensiz bırakma olur mu?
Çünkü sen nereye gidersen git"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Smilevben oradayım.
Benim başka gidecek bir yerim yok.Benim senden başka gerçeğim yok.
Sende yaşıyorum ben sadece.
Senin kalbinin "TOPRAKLARINDA YAŞIYACAĞIM SENLE KİMSE OLMADAN HAYAT"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' SmilevDÜNYA"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' SmilevİNSANLAR OLMADAN YAŞIYACAĞIM
SADECE SENİN KALBİNLE" SENİ SEVİYORUM"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Nokta
http://gonulsesi.yetkinforum.com
ELIF
Hep Çalışkan Üye
Hep Çalışkan Üye
ELIF

Kadın Mesaj Sayısı : 129

"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' Empty
MesajKonu: Geri: "Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor''   "Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor'' I_icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 2:54 am

DUYGULANDIM BAYA YAFFFFFFFFFF BIRAZDA IC ACICI SEYLER YAZ Smile

"Konuştukça arzuladıkça özledikçe en kötüsü yaşadıkça"canım acıyor''
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Uyuyamam" AMATÖR...HARİKA YETENEK...
» Bilgisayarlar "göz sağlığı"nı tehdit ediyor
» Peygamberimizin (a.s.m.) son sözü, "namaz" oldu
» "Korkudan Suda Yürüdü"